Justyna Barańska

Radca prawny. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej procesów budowlano – inwestycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów zawieranych zgodnie z Warunkami Kontraktowymi FIDIC.

Posiada bogate doświadczenie związane z realizacją projektów infrastrukturalnych nabyte podczas wieloletniej pracy w szczególności na rzecz inwestorów, podmiotów nadzorujących i zarządzających inwestycjami budowlanymi oraz podwykonawców.

Posiada praktykę w zakresie prawa zamówień publicznych. Zajmuje się również bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców, w tym również reprezentując ich w postępowaniach sądowych. Ma też wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz jednego z największych banków w Polsce, jak również jednej z największych spółdzielni mieszkaniowych w Katowicach.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Podyplomowych Studiów na kierunku Zamówienia Publiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2010 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.